WYPRAWY KAMPEROWE

Jednym z elementów naszej misji jest promowanie turystyki mobilnej.

Realizujemy go poprzez organizowanie wypraw kamperowych. Wypraw atrakcyjnych, nietuzinkowych, podszytych dreszczykiem emocji niezapomnianych. Bo między innymi tak #TworzymyNoweWspomnienia.

Realizujemy autorskie wyprawy, ale żeby Twój urlop był przyjemnością przygotujemy dla Ciebie również wyjazd szyty na miarę Twoich potrzeb. Proponujemy sprawdzone i atrakcyjne miejsca pozwalające w jak największym stopniu wykorzystać możliwości jakie daje Ci podróż kamperem czy też innym samochodem turystycznym.

Jeśli Cię to zainteresowało, to skontaktuj się z nami.

NASZE WYPRAWY

Zapraszamy do wzięcia udziału w wyprawie kamperowej do ARCO – “mekki” wspinaczy i rowerzystów. Niewielke miasteczko tuż przy jeziorze Garda z ogromnym potencjałem i pięknymi okolicznościami przyrody – góry, jezioro, winnice, sady.
Jeśli lubisz wyzwania, adrenalinę, piękno przyrody, niezapomniane przeżycia, nie masz lęku wysokości i lubisz wiatr we włosach, to jest to wyprawa dla CIebie…

Więce …

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Minimalna ilość uczestników – 8 osób.
Zapraszamy do wzięcia udziału w wyprawie kamperowej do Madonna di Campiglio na jedne z najpiękniejszych ferrata.
Jeśli lubisz wyzwania, adrenalinę, piękne okoliczności przyrody, niezapomniane przeżycia, nie masz lęku wysokości, to jest to wyprawa dla Ciebie.

Więce …

UWAGA! Ilość miejsc ograniczona. Minimalna ilość uczestników – 8 osób.